Zorganizujemy event, jakiego potrzebujesz Ty i Twoja marka. Event, którego ludzie doświadczą wszystkimi zmysłami, i o którym będą pamiętać latami.Organizacja wydarzenia na pierwszy rzut oka wydaje się być prostą sprawą. Nie ma problemu, aby wynająć salę dla kilkudziesięciu czy kilkuset ludzi, zamówić catering, a całą resztę pozostawić przypadkowi. Albo wynająć do tego przypadkową agencję eventową. Jakoś to będzie. Ale czy event Twojej marki lub firmy ma być "jakiś"? No jasne, że nie! Wiesz, dlaczego?

Niezależnie od tego, czy chodzi o organizację gali, jubileuszu, promocji produktu czy wyjazdu integracyjnego dla pracowników, to warto zadbać o to, aby to wydarzenie było jedyne i niepowtarzalne. Aby odzwierciedlało to, co w Twojej marce lub firmie najlepsze. Aby dawało możliwość budowania relacji z innymi i dostarczało wyjątkowych przeżyć.

Dlatego, jeśli Tobie i Twojej firmie nie zależy na zwykłym, szarym evencie, z którego ludzie ulatniają się do domu w ciągu pierwszych dwóch godzin, to jesteś w dobrym miejscu.

My jesteśmy Brand Story – ludźmi, dla których organizacja eventów wszelkiego rodzaju to czysta pasja. Zadbamy o to, aby Twoje wydarzenie było dokładnie takie, jakiego potrzebujesz. Z dbałością o każdy szczegół, zorganizowane kompleksowo – od pomysłu po realizację. Do każdego wydarzenia podchodzimy nieszablonowo, w sposób indywidualny. Dlaczego? Bo każda marka ma swoje DNA. Swoje korzenie, historię, wartości, które są nieodłącznym elementem każdego wydarzenia.


Jeśli chcesz, aby wydarzenie Twojej marki było jedyne w swoim rodzaju, nie zawiodło jego uczestników i aby zapadło w pamięć, to właśnie dotarłeś do ludzi, którzy pomogą Ci ten cel osiągnąć.


Co dokładnie możemy zaoferować Tobie i Twojej marce?


EVENTY KORPORACYJNE

 • Spotkania biznesowe
 • Konferencje
 • Gale
 • Jubileusze
 • Launche produktów

EMPLOYER BRANDING

 • Wydarzenia firmowe
 • Team Building
 • Pikniki
 • Budowanie relacji
 • Motywacja
 • Rozwój

INCENTIVE
EVENTS

 • Vip trips
 • City Breaks
 • Experience & Exotic
 • Discover Poland
 • Sales contest ideas

WARSZTATY KULINARNE

 • Integracyjne Warsztaty Kulinarne w formule Team Buildingu
 • Świąteczne spotkania i imprezy firmowe
 • Świąteczne zestawy prezentowe
 • Degustacje potraw różnorodnych kuchni
 • Wspólne gotowanie

Na czym dokładnie polegają powyższe eventy? Kliknij w przycisk poniżej – tam wszystko opisaliśmy!

CASE STORIESW JAKI SPOSÓB DZIAŁAMY?


Przede wszystkim dobrze i skutecznie. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby całymi sobą i tworzymy dla Ciebie event, który zapamiętasz na zawsze.


Jak będzie wyglądać nasza współpraca? W skrócie:
 • 1Wysyłasz nam wiadomość, a my zadajemy kilka pytań

  Na ich podstawie przygotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę Twojego eventu!
 • 2Kiedy już wszystko wiemy, wymyślamy koncept wydarzenia

  Tworzymy kosztorys i przedstawiamy Ci szczegóły – wtedy Ty podejmujesz decyzję o współpracy
 • 3Podoba Ci się nasza propozycja, jesteś podekscytowany i chcesz działać

  Ah, my też! Podpisujemy umowę i bierzemy się do pracy!
 • 4W pocie czoła dopinamy ostatnie szczegóły, które sprawią, że event będzie doskonały i...

  Nadchodzi ten dzień, na który wszyscy czekaliśmy! My jesteśmy dumni z wykonanej pracy, a Wy doskonale się bawicie na evencie, o jakim nawet nie marzyliście!
 • 5Wszyscy są szczęśliwi!

  Bo każdy dobrze się bawi i wie, że jeśli przydarzy się znowu jakaś konferencja, wyjazd czy impreza firmowa, to wiadomo, do kogo się z tym zwrócić!
To wszystko w dużym skrócie! Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o współpracy, przejdź do zakładki „Jak działamy”. A jeśli już wiesz czego chcesz, to od razu do nas napisz!
 

Dlaczego warto powierzyć organizację Eventu właśnie Brand Story?

OTO 3 GŁÓWNE POWODY:Zastanawiasz się, co możemy Ci zaoferować? Napisz do nas. Wyślemy Ci niezobowiązującą ofertę.

o nas

CZEŚĆ! JESTEŚMY BRAND STORY

I organizujemy eventy, których ludzie nie chcą opuszczać! A wszystko zaczęło się od...

...pasji do gotowania, pysznego jedzenia, dobrego wina i do budowania relacji z ludźmi. To coś, co kochamy i bez czego nie możemy żyć. Dlatego zaczynaliśmy od klubu kolacyjnego, gdzie mogliśmy połączyć te wszystkie rzeczy i przy okazji dawać radość innym ludziom.

Nie zdążyliśmy się obejrzeć, a mały projekt kulinarny przeobraził się w organizację dużych wyjazdów, imprez i konferencji dla setek osób. I nigdy by się to nie udało, gdyby nie wspaniały zespół osób, który ma wspólne pasje i cele. Każda osoba dołożyła swoją cegiełkę w budowę Brand Story. Połączyliśmy pasję do tworzenia wydarzeń z doświadczeniem w branży marketingowej i pracy z klientami.

Chcesz poznać nas i naszą historię nieco lepiej?

To, z czego w Brand Story jesteśmy dodatkowo dumni, to nasza marka Perfetto, która specjalizuje się w eventach kulinarnych.

I to właśnie Perfetto zdobyło 1. Miejsce w plebiscycie organizowanym przez znaną platformę w branży eventowej – Polecam Nie Polecam, w kategorii Animacje – Warsztaty Kulinarne!

To jeden z wielu powodów, dla którego możecie być pewni, że wybierając Perfetto, wybieracie warsztaty kulinarne na najwyższym poziomie, poprowadzone przez mistrzów w swoich dziedzinach, którzy gotują z pasją i sercem.

Dowiedz się więcej

polecani-w-eventach-2019—logo-cmyk

REFERENCJE

Zorganizowaliśmy już setki eventów! Jesteś ciekawy, jakie wrażenia mieli po nich ich uczestnicy? Spójrz na opinie poniżej!

 • Małgorzata Rożek
  Z przyjemnością rekomendujemy usługi firmy, która w dniu 30 czerwca przygotowywała dla nas outdoorowe o tematyce "włoskie inspiracje". Pan Paweł, wraz ze swoim zespołem wykazały się pełnym profesjonalizmem oraz dużym zaangażowaniem w zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć, które odbyły się w bardzo przyjemnej atmosferze.
  Małgorzata Rożek
  Medtronic
 • Joanna Zdanowicz
  Agencja w pełni zaprojektowała cały koncept wyjazdu i zrealizowała go wraz z częścią konferencyjną, integracyjną oraz wieczorną galą. Zadbała o szczegóły organizacji, jakość i przebieg całego wyjazdu, profesjonalnie dbając o wszystkie ważne elementy realizacji. Zespół wykazał się kreatywnością na etapie tworzenia koncepcji i oferty wyjazdu, profesjonalizmem na etapie obsługi, zaangażowaniem i czujnością na potrzeby naszych pracowników co było dla nas bardzo ważne. Polecam współpracę z agencją w obszarze organizacji wyjazdów i konferencji dla firm.
  Joanna Zdanowicz
  Atende S.A.
 • Tomasz Ochrymowicz
  Dziękujemy za perfekcyjną organizację świątecznego eventu integracyjnego dla 80 pracowników Deloitte w grudniu 2018 r. Organizator dołożył wszelkich starań na etapie przygotowania i realizacji eventu, a także zadbał o doskonałą atmosferę podczas całego eventu. Szczególnie atrakcyjna była część integracyjna w formie wspólnego przygotowania wigilijnych dań pod czułym okiem Chefów oraz głównego prowadzącego Tomka Jakubiaka. Cała nasza grupa doskonale się bawiła, była to świetna formuła na odprężenie i wspólną aktywność dla naszych gości. Z przyjemnością polecam firmę, jako godnego zaufania partnera w obszarze organizacji wydarzeń firmowych.
  Tomasz Ochrymowicz
  Deloitte Advisory sp. z o.o.
 • Przemysław Gemel
  Chcielibyśmy podziękować za sprawną i perfekcyjną organizację 3 dniowego wyjazdu biznesowego dla naszych pracowników z regionu Europy. Spotkanie odbyło się w Brnie w Czechach. Organizator wykazał się profesjonalizmem na każdym etapie współpracy, od przygotowania oferty, rezerwację i negocjacje z hotelem, poprzez koordynację wydarzeń i programu w ciągu dnia wraz z wieczornymi atrakcjami. Grupa doskonale się bawiła i była to świetna formuła na odprężenie i wspólną aktywność dla naszych gości.
  Przemysław Gemel
  Basf Polska Sp. z o.o.
 • Kamila Ryżewska
  Zespół pracowników profesjonalnie zorganizował wydarzenie, rozpoczynając od indywidualnego przygotowania oferty, poprzez całą aranżację miejsca i przeprowadzenie warsztatów kulinarnych. Kontakt z firmą przez cały czas był bardzo dobry i wszystkie ustalenia były dotrzymane. Nawet najwięksi sceptycy pomysłu wspólnego gotowania wyszli z wydarzenia zadowoleni. Szefowie kuchni bardzo dobrze zajmowali się swoimi grupami "uczniów" i byli pomocni. Warsztaty kulinarne przygotowane przez firmę polecamy jako ciekawą i atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych spotkań integracyjnych w restauracjach.
  Kamila Ryżewska
  Credit Agricole Bank Polska S.A.
W Brand Story zorganizujemy dla Ciebie event, jakiego tylko potrzebujesz.

Sprawdź naszą ofertę i zobacz, czy jest w niej coś co Cię zainteresuje.

Jeżeli jednak to, czego szukasz, nie wpisuje się w żadne ramy, to nic nie szkodzi. Wystarczy, że powiesz nam, czego oczekujesz, a my stworzymy wydarzenie szyte na miarę!

W międzyczasie zerknij na ofertę!


Chcesz, abyśmy przesłali Ci niezobowiązującą ofertę?
A może masz do nas jakieś pytania?

KONTAKT

Pisz śmiało! Odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe